MIT szuka wolontariuszy!

Spędź sierpnień z nami, zgłoś się wypełniając formularz: http://tiny.pl/gr22t!

Szukamy wolontariuszy do projektów artystyczno-edukacyjnych w sierpniu 2016 roku!

Możesz zdobyć doświadczenie w następujących dziedzinach:

logistyka i zarządzanie – wsparcie koordynatorki projektu, pomoc w organizacji materiałów warsztatowych, sprzętu, produkcja spektaklu, monitorowanie prac pozostałych członków zespołu, reagowanie w nagłych sytuacjach;

promocja projektu – kontakt z prasą lokalną, grafikiem, monitorowanie procesu produkcji materiałów promocyjnych, prowadzenie videobloga projektu, profili w mediach społecznościowych, tworzenie artykułów i notek prasowych;

praca z dziećmi i młodzieżą – udział w warsztatach, pomoc doświadczonym pedagogom w ich pracy, możliwość poznania zabaw i gier teatralnych, nowych chwytów metodycznych;

administracja – możliwość poznania „od środka” jak realizowany jest projekt, jak wygląda formularz aplikacyjny, a jak formularz rozliczeniowy projektu – zestaw podstawowych informacji dla osób, które chciałyby rozpocząć swoją przygodę z realizacją grantów.

Będziemy realizować dwa projekty:

Pierwszy z nich nosi nazwę „Przeszłościówka”. W ramach tego projektu będziemy pracować z młodzieżą z Gminy Lanckorona, zrobimy grę terenową, warsztaty dotyczące lokalnej historii i tradycji, turnieje gier planszowych, wyprawy terenowe w poszukiwaniu przeszłości, a wszystkie nasze czynności będziemy dokumentować na videoblogu. Produktem finalnym warsztatów będzie gra planszowa o Gminie Lanckorona, którą samodzielnie wymyślimy, zaprojektujemy i stworzymy wspólnie z młodzieżą. Projekt będziemy realizowali w dniach 1-10 sierpnia 2016.

Drugi z nich to „Cztery zmysły, cztery żywioły”, projekt realizowany w ramach programu „Lato w teatrze” organizowanego przez Instytut Teatralny im. Zbigniewa Raszewskiego z Warszawy. W ramach „Lata w teatrze” dzieci i młodzież spotykają się z artystami: aktorami, reżyserami, scenografami, muzykami, aby wspólnie w trakcie dwutygodniowych warsztatów pracować nad spektaklem. „Cztery zmysły, cztery żywioły” będą poświęcone zgłębianiu kultury ludowej, specyfiki miejsca, będą skupione wokół doświadczeń zmysłowych. Spektakl zostanie zaprezentowany w czasie lokalnych dożynek. Projekt będziemy realizowali w dniach 16-28 sierpnia 2016 w Białym Kościele (Gmina Wielka Wieś).

Lipiec poświęcimy na przygotowania do realizacji obu projektów, możesz do nas dołączyć również na tym etapie pracy.

Szukamy osób z pasją, pozytywnym stosunkiem do życia, lubiących wyzwania. Nie musisz posiadać doświadczenia, ważna jest dla nas chęć uczenia się i gotowość do pracy.

Sprawdź na naszym kanale youtube jak bawiliśmy się w zeszłym roku. Dołącz do naszego zespołu i zróbmy razem coś fajnego!

Aby się zgłosić należy wypełnić formularz: http://tiny.pl/gr22t

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s